Czym jest coaching?

 


"W coachingu chodzi o wspomaganie ludzi w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić."

 

CoachiWise Coaching Essentials TM Coaching Center

 


W czasie procesu coachingowego będziesz koncentrować się na teraźniejszości i przyszłości. Uważnie Cię wysłucham, będę zadawać pytania. Podczas sesji zrozumiesz co potrzebujesz, doprecyzujesz swój cel. Określisz swoje talenty, wszystko to czym dysponujesz oraz dostrzeżesz to, co Cię blokuje. Dzięki temu nakreślisz plan osiągnięcia tego co chcesz. Pomogę ci w tym, w tworzeniu kreatywnych rozwiązań. Będę Twoim partnerem, towarzyszem na drodze rozwoju. Będę Cię wspierać, byś zbudował/a wiarę w siebie i miał/a motywację, by wytrwać.

  


Coaching Kariery • Jeśli sytuacja w Twojej firmie uległa zmianie i obawiasz się, że Cię zwolnią
 • Jeśli chcesz rozwijać się w nowym miejscu, które pozwoli Ci wykorzystać Twoje talenty
 • Jeśli chcesz awansować, a do tej pory Ci się to nie udało
 • Jeśli chcesz odkryć Swoje mocne strony i wiedzieć jak je wykorzystać by zyskać satysfakcję z pracy lub odkryć zupełnie nową ścieżkę zawodową
 • Jeśli Twój pracodawca zwolnił Cię i pinie potrzebujesz nowej pracy
 • Jesli sam się zwolniłeś, bo nie wytrzymałeś stresu związnego z pracą i czujesz się wypalony zawodowo

Zapraszam na sesje coachingowe.


Dzięki nim odkryjesz swoje mocnych stron i będziesz wiedział/a jak je wykorzystać w pracy. Zrozumiesz co Cię blokuje i jak możesz pozbyć się tych ograniczeń. Będziesz wiedział/a jakie kompetencje zawodowe są Ci najbardziej potrzebne, które z nich masz, a które warto poszerzyć, by zyskać to, co pragniesz. Poznasz narzędzia i metody, które umożliwią Ci realizację Twoich marzeń zawodowych. Zyskasz motywację i wiedzę, by skutecznie wprowadzić w życie te rozwiązania.

 
 

Art. Coaching • Jeśli do tej pory nie udało Ci się zrealizować swoich celów "tradycyjnymi metodami" i potrzebujesz całkowicie innej perspektywy
 • Jeśli chcesz stworzyć kreatywne rozwiązanie, wyjść poza "schemat"
 • Jeśli twoja praca wymaga kreatywności i zmagasz się brakiem weny twórczej lub krytyką innych
 • Jeśli trudno Ci mówić o swoich emocjach, poruszać "ciężkie" tematy

Zapraszam na sesje coachingowe.

 


Będziemy pracować obrazem i metaforą. Udamy się do magicznego świata twojej wyobraźni. (tak,  zapewniam Cię, że on istnieje) Będę twoim towarzyszem w tej podróży. Pomogę Ci uruchomić twoją kreatywności i znajdziesz najlepsze dla Siebie rozwiązania.Jak to wpływa na innych

 

Coaching sprzedażowy • Jeśli chciałbyś uzyskać lepsze rezultaty niż dotychczas
 • Jeśli skończyłeś liczne szkolenia sprzedażowe, które nie przyniosły Ci spodziewanych wyników
 • Jeśli za Twoją pracę w sprzedaży płacisz coraz wyższą cenę jaką jest zdrowie, bo stres jest coraz wyższy

Zapraszam na sesje coachingowe.Wykorzystasz swoje mocne strony by zbudować swój unikalny styl sprzedażowy. Zbudujesz swoja pewność siebie jako handlowiec. Znajdziesz rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć twoje cele sprzedażowe.

 


Metody pracy

 


W coachingu łączę metody pobudzające kreatywność i analityczne bazujące na praktykach zaczerpnietych z biznesu. Moją ulubioną techniką jest praca z obrazem i metaforą. W tym przypadku często wykorzystuję autorskie karty coachingowe. Pracuję także w oparciu o metody naukowe "zapożyczone" przez biznes od psychologów. Mogę omówić z tobą test osobowości PERSO.IN opierajcy się na najlepiej zbadanej teorii psychologicznej - Wielkiej Piątki). Pomogę Ci wykorzystać wiedzę o twoich mocnych stronach i zastanowić się jak radzić sobie z potncjalnymi zagrożeniami związanymi z twoją osobowością.

 

To Ty decydujesz jaka metoda jest dla Ciebie najlepsza.

 


Czas i miejsce

 


Proces coachingowy ma szybki przebieg. Obejmuje przeciętnie od 6 do 10 sesji (spotkań). Przerwy między sesjami trwają około tygodnia do dwóch. Możemy przeprowadzić sesje w Twoim miejscu pracy lub spotkać się w przytulnej sali w centrum Warszawy. Osoby zainteresowane sesjami coachingowymi zapraszam do kontaktu. Proszę skorzystać z formularza kontaktowego.