Czym jest coaching?

 


"W coachingu chodzi o wspomaganie ludzi w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić."

 

CoachiWise Coaching Essentials TM Coaching Center

 


W czasie procesu coachingowego będziesz koncentrować się na teraźniejszości i przyszłości. Uważnie Cię wysłucham, będę zadawać pytania. Podczas sesji doprecyzujesz swój cel, zrozumiesz co potrzebujesz by go osiągnąć. Określisz swoje mocne strony, wszystko to czym dysponujesz oraz dostrzeżesz to, co Cię blokuje.  Pomogę ci w tym, w tworzeniu kreatywnych rozwiązań. Będę Twoim partnerem, towarzyszem na drodze rozwoju. Będę Cię wspierać, byś zbudował/a wiarę w siebie i miał/a motywację, by wytrwać.

 


Metody pracy

W coachingu łączę metody pobudzające kreatywność i analityczne bazujące na praktykach zaczerpniętych z biznesu. Moją ulubioną techniką jest praca z obrazem i metaforą. W tym przypadku często wykorzystuję autorskie karty coachingowe. Pracuję także w oparciu o metody naukowe "zapożyczone" przez biznes od psychologów. Mogę omówić z tobą test osobowości PERSO.IN opierający się na najlepiej zbadanej teorii psychologicznej - (Wielkiej Piątki). Pomogę Ci wykorzystać wiedzę o twoich mocnych stronach i zastanowić się jak radzić sobie z potencjalnymi zagrożeniami związanymi z twoją osobowością.

To Ty decydujesz jaka metoda jest dla Ciebie najlepsza.

 

 


Czas i miejsce

Proces coachingowy ma szybki przebieg. Obejmuje przeciętnie od 6 do 10 sesji (spotkań). Przerwy między sesjami trwają około tygodnia do dwóch. Możemy przeprowadzić sesje on - line lub stacjonarnie w Warszawie. 

 

Jeśli chcesz posłuchać o procesie coachingowym zapraszam na mój kanał COACHING SPRZEDAŻOWY

coaching dla osób chcących lepiej sprzedawać (np. solo przedsiębiorców)

 • Jeśli  uważasz, że sprzedaż nie jest dla Ciebie, a chcesz prowadzić swój biznes
 • Jeśli  chciałabyś uzyskać lepsze wyniki sprzedażowe niż dotychczas
 • Jeśli skończyłaś szkolenia sprzedażowe, które nie przyniosły Ci spodziewanych rezultatów, a Ty chcesz się skutecznie rozwijać
 • Jeśli za Twoją pracę w sprzedaży płacisz coraz wyższą cenę jaką jest zdrowie, bo stres jest coraz wyższy 

Zapisz się na 30 minutową bezpłatną sesję próbną on-line  Formularz kontaktowy 


Wykorzystasz swoje mocne strony by zbudować swój unikalny styl sprzedażowy. Zbudujesz swoją pewność siebie jako handlowiec. Znajdziesz rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć twoje cele sprzedażowe.
 

COACHING KREATYWNOŚCI

coaching dla osób zestresowanych i /lub szukających kreatywnych rozwiązań

 • Jeśli jesteś wyczerpana, zestresowana i potrzebujesz całkowicie innej perspektywy
 • Jeśli chcesz stworzyć kreatywne rozwiązanie, wyjść poza "schemat"
 • Jeśli chcesz łatwiej i skuteczniej wprowadzić zmianę
 • Jeśli chcesz trochę "magii" w swoim życiu, a jednocześnie chcesz korzystać z metod naukowych
 • Jeśli twoja praca wymaga kreatywności i zmagasz się brakiem weny twórczej lub krytyką innych
 • Jeśli trudno Ci mówić o swoich emocjach, poruszać "ciężkie" tematy


Zapisz się na 30 minutową bezpłatną sesję próbną on-line Formularz kontaktowyBędziemy pracować obrazem i metaforą. Udamy się do magicznego świata twojej wyobraźni. (tak, zapewniam Cię, że on istnieje) Będę twoim towarzyszem w tej podróży. Pomogę Ci uruchomić twoją kreatywności i znajdziesz najlepsze dla Siebie rozwiązania.TEST OSOBOWOŚCI + SESJA COACHINGOWA 

 • PERSO.IN® to narzędzie rozwojowe, które pomaga zrozumieć dlaczego zachowujemy się w taki a nie inny sposób. Pozwala poznać swoje mocne i słabe strony oraz lepiej zrozumieć swoje potrzeby, a tym samym prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie.Dzięki pogłębieniu samoświadomości: zyskujemy pewność siebie, łatwiej i trafniej podejmujmy ważne decyzje życiowe np. wybór pracy, lepiej komunikujemy się z innymi.


 
 • Badanie PERSO.IN® jest testem osobowości opartym na modelu Wielkiej Piątki (Big Five) – najbardziej rzetelnej i sprawdzonej teorii z zakresu cech osobowości.
Bada następujące obszary:
 • Ludzie (skupia się na opisaniu postaw, które na co dzień przyjmujemy wobec innych osób – zarówno obcych, jak i bliskich)
 • Doświadczenia (pozwala na sprawdzenie skłonności do poszukiwania nowych doświadczeń zarówno wewnętrznych jak i tych zewnętrznych)
 • Obowiązki  (dotyczy nastawienia do obecnych w naszym życiu zobowiązań. Osoby osiągające wysokie wyniki w tym obszarze cechują się skłonnością do przestrzegania zasad oraz utrzymywania porządku, natomiast te z niższymi wynikami lepiej odnajdą się w zajęciach wymagających improwizacji)
 • Stymulatory (określa ilość potrzebnych nam doznań np. preferowanej formie pracy zapotrzebowaniu na kontakt z innymi)
 • Trudności (dotyczy sposobu radzenia sobie z problemami przez daną osobę,  podatności na stres czy presję) 
Są dwie wersje testu PERSO.IN®, jedna dla osób dorosłych tj powyżej 18 lat (Test nr. 1) oraz dla młodzieży czyli osób w wieku 14-17 lat. (Test nr.2)
 
 
WYBIERAJĄC TEN PRODUKT OTRZYMUJESZ:
 • link wraz z instrukcją do wypełniania kwestionariusza badania on-line. (Zarezerwuj sobie czas na jego wypełnienie, tak aby nic Cię nie rozpraszało.)
 • szczegółowy raport w PDF z wyników Twojego badania przesłany na mail, a obejmujący: ( 30 wyników Twoich cech osobowości, 15 sfer, w których najlepiej się sprawdzisz, 15 potencjalnych przewag, 15 potencjalnych ryzyk, wskazówki dopasowane do Ciebie)
 • sesję informacji zwrotnej czyli 60 minut rozmowy na temat wyników badania, ułatwiającej zrozumienie gdzie i jak efektywniej wykorzystać swoje przewagi oraz skuteczniej radzić sobie z potencjalnymi ryzykami.
Zapytaj o test PERSO.IN + sesję coachingową     FORMULARZ KONTAKTOWY